gototop
14.09.2021 Okénko Jardy Hnízdila a jiné zajímavosti 4. (Pavel Černý)    Tisk
Zajímavosti
Kocour a friends
Kocour a friends
FB kapely
V zářijovém díle Hvězdy jihu v Televizi Jižní Čechy Jarda Hnízdil vyzpovídal bluegrassovou kapelu Želiboys z Českých Budějovic. Dříve se jmenovali Nouze či Želiborů a přátelé a mají přesah do country i jazzu. Pavla Želiborová a Hynek Kolář v zajímavém povídání shrnuli, jak šel v tomto hudebním uskupení čas a co lze v budoucnu očekávat.
Pozvánky na slavnosti:
O tomto víkendu pátkem 17. počínaje se konají v Soběslavi a Veselí nad Lužnicí městské slavnosti. A protože na takových akcích nemůže chybět hudební produkce, dostalo se i na hudbu z folkového či jemu blízkého žánru.
Wohryzek band
Wohryzek band
foto: Stanislav Tošner
Na Soběslavských slavnostech Rožmberských můžete v pátek slyšet kapelu Jelen, v sobotu zase Flow Track (poslední koncert s tímto názvem) a domácí Kocour a friends.
Veselské slavnosti obohatí svým vystoupením v pátek Flow Track a v sobotu odsud zdejší Cihelna a spol. a Wohryzek band, uskupení zažívající toho času stále větší zájem publika.
Podrobné programy najdete na webech příslušných měst.

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."