06.04.2023 Folk mezi řekami naplnil i velký sál (Pavel Černý) |
![]() |
![]() |
![]() |
Zajímavosti | ||||||||||
Šálek na kávu z nadhledu nepromíjej.
Nocí padal déšť a spolu s náušnicí to byl carpe diem blues. Taják na nádraží získal zpět dříve ztracenej čas. Lidé jsou andělé a proto můžeš klidně spát. Přeje vám život i mistr šerosvitu. Tyto zdánlivě divné věty jsou zakomponované názvy písní kapely Jen tak tak, tak jak šly za sebou 31. března ve Veselí nad Lužnicí, kde se konal další díl hudební série Folk mezi řekami. A kde byl jejich hostem Spolektiv. Tentokrát byl jejich pátým alternujícím hráčem Vladimír Světlík. Poprvé se hrálo ve velkém sále kulturního domu a ten diváci hojně zaplnili.
Jak to tam vypadalo, tradičně zdokumentoval Standa Tošner.
Sdílet na... Kam dál? » Okénko Jardy Hnízdila a jiné zajímavosti - 8. (Pavel Černý)» Okénko Jardy Hnízdila a jiné zajímavosti - 11. (Pavel Černý)» Okénko Jardy Hnízdila a jiné zajímavosti - 20. (Pavel Černý)» Folk mezi řekami - 4.díl (Pavel Černý)» Folk mezi řekami - 2. (Pavel Černý)
Powered by !JoomlaComment 3.26
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
Copyright © 2025 FOLKtime - Vaše brána do světa folku. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
Květnové základní kolo Notování...
Dobrý den, to je v pohodě, netřeba se omlouvat. Já...
Květnové základní kolo Notování...
Martine, Miloš Keller děkuje za upozornění a omlou...
Květnové základní kolo Notování...
Dobrý den pane Kellere, rád bych jen uvedl na prav...
Mimořádný koncert v Akropoli: Ep...
Jednak jsem rád, že mám přehled ;-) A jednak za vš...
Nad knihou Legendy folku a count...
Karlovarský Bankrot se chystá po...
Změna času: Bankrot vystoupí v 16 hodin, v 15 bude...