gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

05.12.2014 Soutěž o Vlnobeat Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Horkou novinku můžete získat v dnešní soutěži.  27. listopadu vydavatelství Indies Scope Records  uvedlo na trh album Vlnobeat, které natočila letos dvacetiletá skupina Traband. O novém CD jste si přečetli podrobnosti tento týden v článku Traband vyjíždí z garáže s Vlnobeatem, pojďme se rovnou pustit do soutěže. Kdo jako první správně odpoví na otázky do diskuse, může chystat na Traband svou garáž.
 
14.11.2014 Soutěž o CD Otec country Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Na jaře letošního roku vydal Tulák Žíla, vlastním jménem Libor Žíla, CD s názvem Otec country. CD obsahuje 12 vlastních písní ve stylu country, které zpívá a na kytary, foukací harmoniku a tamburínu se sám doprovází. Tulák Žíla se zúčastnil například písničkové soutěže Talent Country radia, oblastního kola Porty, základního kola letošního Notování
 
31.10.2014 Soutěž o Kieslowski Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
V září vydali Kieslowski novou desku s názvem Mezi lopatky. „Urban folk“, jak svou tvorbu Marie Kieslowski a David Pomahač nazývají, zcela vystihuje jejich přímočarý způsob, jak zpívat o vztahu mezi dvěma lidmi. Strhující dynamika, originální aranže, citlivé beaty, vtip, silné texty a výborný zvuk jen dokazuje, že Kieslowski je duo, které si rozumí.
 
17.10.2014 Soutěž o CD Kristíny Nídlové Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Osmnáctiletá Kristína Nídlová z Protivína je jedna z nejtalentovanějších autorských zpěvaček nastupující generace na české scéně posledních let. Dokázala se prosadit v pěveckých soutěžích, namátkou můžeme zmínit vítězství na Dětské Portě na celostátní úrovni v roce 2012. Zvítězila i v roce 2013 a v roce 2014 obsadila druhé místo. V roce 2012 si připsala i prvenství v jihočeské Portě mezi dospělými jako nejmladší účastník. To jí vyneslo postup do mezinárodního kola v Ústí nad Labem.
 
10.10.2014 Soutěž o CD Mozaika Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
„Pardubická skupina Pouta vydala v jedenáctém roce existence své druhé album. Jmenuje se Mozaika a my je v recenzi sledujeme skutečně jako mozaiku hudebních stylů. A také jako mozaiku písní od různých autorů. Pouta totiž hrají téměř výhradně převzatý repertoár,“ píše Milan Tesař v úvodu recenze, uveřejněné na webu Radia Proglas.
 
03.10.2014 Soutěž o CD Cross Country Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Soutěž o CD Cross CountrySkupina Cross Country natočila v červenci letošního roku živě nové CD s názvem Gardenparty. Základní sestavu Cross Country tvoří Barbora Fialová (zpěv), Jiří Mašek (zpěv, kytara), Lukáš Bundil (kytary) a Zuzana Mašková (klávesy a klavír). Tuto čtveřici na nahrávce doplňují víceméně stálí hosté Pepa Malina (housle), Daneš Marinica (bicí), Petr Havrda (kytary), Honza Lstibůrek (baskytara, kontrabas) a Karolína Kaňková (zpěv).
 
22.09.2014 Soutěž o CD Ze skla Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
K desátému výročí existence Marien  vydala pardubická skupina své třetí album s názvem Ze skla. Album obsahuje dvanáct převážně nových písní, většinovým autorem je frontman skupiny Víťa Troníček, třemi písněmi, včetně titulní, přispěla Radka Havelková, pozoruhodná autorka se kterou Víťa Troníček spolupracoval ve svých hudebních začátcích.  Marien točili v sestavě s oběma zpěvačkami, Zdenou Troníčkovou a Zuzkou Mimrovou.
 
03.09.2014 Soutěž o dvě vstupenky na FOLKomín 2014 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již tuto sobotu 6. září se s vámi rádi potkáme na 18. ročníku našeho festivalu FOLKomín. Letos podesáté a naposledy se sejdeme v SEV Toulcův dvůr. Ale loučení se sympatickým prostředím Toulcáku smutné nebude, vždyť vám zahrají naši hudební hosté: Jablkoň, Slávek Janoušek s Lubošem Vondrákem, XXLive, Pepa Štross, Jana Rychterová s V. I. Pecháčkem, Matěj Ptaszek a Dobré ráno blues, Lucie Kaletová s Josephine a Michal Horák.
 
27.08.2014 Bleskovka o 2 vstupenky na Mohelnický dostavník 2014 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Stejně jako vloni, se poslední srpnový víkend uskuteční Mohelnický dostavník. Pokud byste rádi vyhráli dvě permanentky na celý festival (kromě čtvrtečního recitálu na hradu Nouzov), máte nyní jedinečnou šanci. Stejně jako v jiných soutěžích musíte správně, jako první a do diskuze odpovědět na tři otázky:
 
26.08.2014 Bleskovka o 2 permanentky na Folkovou Ohři 2014 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Poslední prázdninový se v Kynšperku nad Ohří uskuteční další z ročníků Folkové Ohře. Podle dlouhodobé předpovědi by mělo být tak akorát festivalové počasí a pokud se na Folkovou Ohři chystáte, máme pro vás jednu nabídku, která se jen těžko odmítá…. Chcete vyhrát dvě vstupenky na celý víkend? Stačí: správně, jako první a do diskuze odpovědět na (jistě triviální) otázky.
 
08.08.2014 Bleskovka o 2 vstupenky na Zpátky do Třeboně! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Léto pokračuje v Třeboni! Po Okolo Třeboně a koncertech Karla Plíhala, Bratří Ebenů a Jarabáků se v pátek 15. srpna uskuteční další z řady koncertů. Tentokrát vystoupí Ivo Jahelka a brněnský Folk Team. Chtěli byste na tento koncert vyhrát dva lístky? Stačí: správně, jako první a do diskuze odpovědět.
 
29.07.2014 Superbleskovka o 2 lístky na Plíhala nebo Ebeny! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Tento pátek a sobotu, se v zámeckém parku v Třeboni uskuteční dva skvělé koncerty. V pátek od 20,00 vystoupí Karel Plíhal a v sobotu, ve stejný čas Bratři Ebenové. Pokud byste rádi získali dvě vstupenky na jeden z těchto koncertů (dle vašeho výběru), stačí správně, jako první a do diskuze zodpovědět na níže položené otázky:
 
22.07.2014 Bleskovka o 2 vstupenky na Amfolkfest Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již tento víkend proběhne na Pulčinách další z ročníků festivalu Amfolkfestu. Pokud byste rádi vyhráli dvě vstupenky, stačí správně, jako první a do diskuze odpovědět na níže položené otázky.
 
10.07.2014 Bleskovka o 2 vstupenky na Muziku 2014 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již tuto sobotu se v areálu přírodního divadla v Hrádku u Rokycan uskuteční festival Muzika 2014. Pokud byste na tento festival rádi vyhráli 2 vstupenky, stačí správně, jako první a do diskuze odpovědět na níže položené otázky:
 
27.06.2014 Soutěž o Pól nedostupnosti Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Své třetí album Pól nedostupnosti představili Žamboši, tedy Jan a Stáňa Žambochovi a Jura Nedavaška), publiku na jarním koncertním turné. Hostem šňůry byl Australan Pete Uhlenbruch (Owls of the Swamp), hosté při natáčení alba, kteří jen lehce dobarvili charakteristický zvuk Žambochů, byli z domácích luhů a hájů.
 
23.06.2014 Soutěž o dvě vstupenky na Portu do Řevnic! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již tento pátek vypukne v řevnickém lesním divadle finále Porty 2014. A pokud byste rádi u toho byli taky, máte zde jedinečnou šanci vyhrát dvě vstupenky. Tentokrát soutěžíme o dvě vstupenky na jeden den. Který den to bude záleží jenom na volbě výherce. Stačí jako první, správně a do diskuze odpovědět na níže položené otázky a pak si už jen vybrat na který den budete vstupenky chtít. Podmínka je, aby obě vstupenky byly na jeden den. Nejde to rozdělit na
 
13.06.2014 Druhá soutěž o download alba, které teprve vyjde! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
A je tu slíbená soutěž, kterou jsme opět připravili ve spolupráci s vydavatelstvím Indies Scope. Dnes získáte DOWNLOAD nového alba, které vyjde 18. června. „Nové autorské písňové album Jiřího Pavlici a Hradišťanu nese název Vteřiny křehké. Na nahrávku vybral a zhudebnil Jiří Pavlica patnáct básní různých autorů, které spolu korespondují a vytvářejí harmonický celek vypovídající o radostech a strastech lidského života.
 
06.06.2014 Bleskovka o 2 permanentky na Jablonského medvídka 2014 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Příští víkend (13. – 14. června) se v Jablonném nad Orlicí uskuteční další ročník hudebního festivalu Jablonský medvídek. Pokud byste chtěli na tento festival vyhrát dvě permanentky, máte nyní jedinečnou šanci. Stačí správně, jako první a do diskuze odpovědět na níže uvedené otázky.
 
30.05.2014 Soutěž o CD Kon Sira... Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Kon Sira, to je název pětičlenné sestavy hudebníků v čele se zpěvačkou Kateřinou García. Kon Sira... se jmenuje album, které přináší písně židovského obyvatelstva středověkého Španělska, v hudebním světě označované jako písně sefardské. Na albu zpívá Kateřina Garcia se svou sestrou Barbarou
 
23.05.2014 Páteční soutěž o CD Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Před časem jste soutěžili o download alba z produkce vydavatelství Indies Scope. Bylo to Rodinné album, které natočil Cermaque. Dva výherci si jej mohli stáhnout 18. března, kdy album vyšlo. V dnešní soutěži vám toto album nabízíme opět, tentokrát v cédéčkové verzi.  Album obsahuje 13 autorských písní Jakuba Čermáka, nahráno bylo ve studiu Resound a kromě členů obnoveného kapelního projektu Cirkus Cermaque na desce hostují muzikantské špičky z řad  Čemákových přátel  - členové kapely Zrní, M. E.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 40

Kalendář

<< Září 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1 2 3
 4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192024
2527 

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc