gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

19.04.2006 Bleskofffka o dve vstupenky na My3.avi v KC Novodvorská Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Hey AVI, dnes máte jedinečnou šanci získat volný vstup na ojedinělý koncert neofolkové skupiny My3.avi v KC Novodvorská. Zaškrtněte si čtvrtek 20.dubna roku tohoto ve svém kalendáři zelenou či jinou pastelkou a nařiďte si budíka, ať jste v 19:30 hodin včas na místě. Odpovědět na naši pětici otázek pro vás jistě bude hračka, tož tedy neváhejte a točte. Vlastně pište:
 
19.04.2006 Tri dny v Bohnicích na ceském finále Konkursu Zahrady Napsal uživatel Džexna, Tomáš Pohl    PDF Tisk Email
Soutěže
Michal Jupp Konečný v rámci nových pravidel Konkursu Zahrady v předcházejících týdnech nemusel projíždět křížem krážem Čechy, nýbrž seděl ve svém sázavském útočišti u přehrávače a poslouchal cédéčka přihlášených konkursních skupin. Vybrané šťastlivce pozval ve dnech 6. - 8. dubna 2006 do Divadla za plotem na české finále, odkud pro vyvolené povede cesta na letošní festivaly Folk&Country.
 
12.04.2006 Bleskovka o 2 vstupenky na poslední Ozveny Zahrady! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes vám přinášíme možnost vyhrát dvě vstupenky na poslední Ozvěny Zahrady v pražském KC Zahrada. Tyto Ozvěny jsou jako vždy, druhý čtvrtek v měsíci, tzn. zítra 13.4.2006 od 19,00. Stačí správně a jako první odpovědět na těchto pár triviálních otázek a stáváte se držitelem dvou vstupenek.
 
06.04.2006 Bleskovka o 2 vstupenky na dnešní koncert Pavly Marianové! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes jsme pro vás připravili bleskovku o 2 vstupenky na dnešní koncert Pavly Marianové v KC Zahrada. Jako vždy stačí správně a jako první odpovědět na tyto 4 otázky. Odpovědi posílejte do diskuze.
 
28.03.2006 Bleskofffka o dve vstupenky na Spirituál kvintet v Zahrade Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Koncert Spirituál kvintetu, který se koná již tuto středu 29. března v 19 hodin v KC Zahrada, je již vyprodán. Ale vy máte ještě šanci se do sálu dostat. Jako vždy stačí správně odpovědět na naše všetečné otázky přímo do diskuse, a budete-li první,
 
16.03.2006 Soutež o 2 vstupenky na šedesátinový koncert Žalmana Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Příští týden oslaví Pavel Žalman Lohonka šedesáté narozeniny. K tomuto jubéliu se uskuteční tři koncerty, dva v Praze v Divadle ABC 19.3. (15.00 a 19.00) a jeden v Český Budějovicích, 21.3. 19.30 v KC Bazilika. My vám přinášíme možnost vyhrát dvě vstupenky na ten první pražský.
 
07.03.2006 Bleskovka o 2 vstupenky na Ozveny Zahrady! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Ozvěny Zahrady se nám ve čtvrtek 9. března opět začnou ozývat v KC Zahrada a vy musíte být u toho. Připravte se, kolo štěstí se roztáčí! Nabízíme dvě vstupenky na krtčí slavnosti. Tentokrát vás oblaží jako host krtek z Prahy, Bezefšeho, zájem Juppův a především váš se vynasnaží upoutat Samo sebou, Bob a bobci a Hluboké nedorozumění.
 
22.02.2006 Super bleskofka o 2 vstupenky na Cimbal Classic do KC Zahrada!!! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Ve čtvrtek 23.2. vystoupí v KC Zahrada na pražském Chodově skupina Cimbal Classic. Máte jedinečnou příležitost vyhrát 2 vstupenky na tento koncert. Jako vždy stačí odpovědět na těchto pár otázek a doufat, že budete první.
 
21.02.2006 Bleskovka o 3 vstupenky na IFOLK JAM 2006 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Rok s rokem se sešel a náš spřátelený server Ifolk.cz pořádá v sobotu 25. února od 15 hodin v Divadle za plotem v Praze - Bohnicích další ročník festivalu Ifolk jam. Nabídka je opravdu chutná, jen čtěte: Bobova diéta (SR), Bezefšeho, Strašlivá podívaná, My3.avi, Koubová - Henel, Pouta, Bob a Bobci, Shivers, The Angeles, Hanka Vosátková (držitelka Dětské Porty 2006) a snad i Stráníci s Mirkem Ošancem. Mňam, mňam. Tak honem s chutí do soutěže.
 
06.02.2006 Bleskovka o 2 vstupenky na Ozveny Zahrady Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Ozvěny Zahrady se nám ve čtvrtek 9. února opět začnou ozývat v KC Zahrada a vy musíte být u toho. Připravte se, kolo štěstí se roztáčí! Nelosujeme sice žádný Cadilací, ale nabízíme dvě vstupenky na krtčí slavnosti. Tentokrát vás oblaží jako host krtek z Plzně, Strašlivá Podívaná,
 
24.01.2006 Bleskofka o 2 vstupenky na Druhou Trávu Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes vám přinášíme soutěž o 2 vstupenky na čtvrteční koncert Druhé Trávy. Skupina, která v letošním roce oslaví patnácté výročí vzniku kapely, vystoupí tento čtvrtek tzn. 26.1.2006 od 19,00 v KC Zahrada. Jak známo, "každý kilo, milo"
 
19.01.2006 Superbleskovka o 2 vstupenka na Nestíháme a Stráníky Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes večer hostí "středočeské" duo Nestíháme severočeské Stráníky. My vám nabízíme možnost získat za pár jednoduchých otázek dvě vstupenky na tento koncert. Koncert se uskuteční dnes v pizerii Pod Vesuvem v pražském Karlíně.
 
17.01.2006 Bleskovka o 2 vstupenky na Wabiho Danka a Miloše Dvorácka Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Ve čtvrtek 19. ledna od 19:00 se v KC Zahrada uskuteční koncert Wabiho Daňka a Miloše Dvořáčka. Vy máte jedinečnou šanci vyhrát dvě volné vstupenky na tento koncert. Standartně stačí odpovědět na těchto pět takřka triviálních otázek a doufat, že vše bude správně a vy budete první. Takže, s chutí do toho a půl je hotovo?a ne že zase budete někdo jako první a pak to opravovat!!!
 
16.01.2006 Bleskovka o vstupenky na krest CD skupiny P.R.D.I. Napsal uživatel Roman Pokorný    PDF Tisk Email
Soutěže
Zítra, 17.1. od 20,30h. pokřtí skupina P.R.D.I. svoje další CD. Kmotrů a hostů zde bude nepočítaně. Z dam Martina Trchová a Tereza Terčová za pány Ivan Hlas, Jindra Vobořil a Tomáš Savka. Chcete li být u toho stačí správně odpovědět na těchto pár otázek.
 
29.12.2005 Bleskovka o CD Takový suchý písnicky Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
V čase povánočních výprodejů se jistě hodí si zasoutěžit o tuto zánovní, pouhých dvanáct let starou nahrávku. Dnes vám přinášíme CD Jirky Suchého - Takový suchý písničky
 
20.12.2005 Superbleskovka o vstupenky na dnešní Panoptikum! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes v 19,30 proběhne v rodném městě Žofky Kabelkové poslední ze tří křtících koncertů CD Panoptikum. My vám nabízíme možnost získat zdarma dvě vstupenky na tento koncert. Stačí správně odpovědět na těchto pět jednoduchých otázek jako první a lístky jsou vaše.
 
19.12.2005 Bleskovka o lístky na Vlastu Redla do KC Zahrada Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Ještě nyní máte jedinečnou příležitost získat dvě vstupenky na dnešní večerní koncert Vlasty Redla. Můžete je také věnovat jako vánoční dárek (obdarovaný může u stromečku zavzpomínat). Do KC Zahrada trefíte, tak už na nic nečekejte
 
15.12.2005 Vánocní soutež o CD 6. - Luboš Malina - Afterparty Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes, v rámci šestého dílu Vánoční soutěže o CD, jsme si pro Vás připravili jedno ne úplně nové album, ale kvalitu prověří čas... Dnes soutěžíme o CD krále pětistrunného banja Luboše Maliny, Afterparty. Otázky opět nejsou moc složité. Takže hurá na to :-)
 
13.12.2005 Vánocní soutež o CD 5. - Mokrý prádlo; Nahoru po schodišti dolu band Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Vážení čtenářové, tak tu pro vás máme další díl Vánoční soutěže o CD. Dnes je vhozeno do placu CD skupiny Nahorů po schodišti dolů band, Mokrý prádlo. Otázek je pouze šest a myslíme, že nejsou až tak složité. Takže s chutí do toho a půl je hotovo.
 
12.12.2005 Soutež o vstupenky na krest Panoptika II. Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Panoptikum. Trio skvělých písničkářů spojilo své síly a vydalo společné CD. My vám přinášíme možnost vyhrát dvě vstupenky na některý ze křtů, dle vašeho výběru. Stačí správně a jako první odpovědět a pak si vybrat na který z koncertů budete chtít vyrazit. Na první čtyři otázky je správná pouze jedna odpověď, pátou berte jako průzkum veřejného mínění
 
<< Začátek < Předchozí 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Další > Konec >>

Strana 31 z 40

Kalendář

<< Listopad 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728   

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc