gototop
04.10.2019 Soutěž o tři dárky z Benefice Mrakoplaš kontra Alzheimer (Džexna)    Tisk
Soutěže
Jak už jsme vás před nedávnem na FOLKtime.cz informovali, skupina Mrakoplaš připravuje na 15. října 2019 už poosmé benefiční akci na podporu výzkumu Alzheimerovy nemoci. Celý výtěžek tohoto večera bude věnován oddělení kognitivních poruch AD Centra v Národním ústavu duševního zdraví v Klecanech u Prahy, které se dlouhodobě zabývá především časnou a správnou diagnostikou Alzheimerovy nemoci. Mrakoplaš se odlehčenou formou snaží poukázat na Alzheimerovu nemoc, oslovit veřejnost i soukromé subjekty tak, aby byla tato degenerativní nemoc maximálně zviditelněna a aby si všichni uvědomili, že je dobré podpořit výzkum této choroby, který pak může pomoci všem postiženým pacientům.
Mrakoplaš kontra Alzheimer
Mrakoplaš kontra Alzheimer
Na benefiční akci Mrakoplaš kontra Alzheimer, který proběhne od 20 hodin v pražském Kaštanu na scéně Unijazzu, zahrají velmi vážení hosté Jan Spálený a Petr Rímský. Na podiu, kromě muziky, proběhne i aukce několika raritních a uměleckých děl, zároveň v prostorách Kaštanu proběhne i výstava obrazů s názvem Hledání ztracených pohledů, která tématicky navazuje na celý koncept večera. Jste srdečně zváni!
Výtěžek této prodejní výstavy a aukce bude přidán k financím ze vstupného a bude věnován AD centru. A k tomu se váže našepornmobile.online soutěžní otázka. Odpověď posílejte na mail soutezzavináčfolktime.cz do nedělní půlnoci (6. října), do předmětu napište Soutěž.
Vylosujeme TŘI výherce, jejichž odpovědi budou co nepřesnější. Jména a správnou odpověď uveřejníme v pondělí 7. října. Každý z výherců získá jako dárek od Mrakoplaše originální překvapení, a my jen víme, že to tentokrát nebudou trika. Přejeme hodně štěstí!
Kolik pěněz na výzkum AD centra se celkem vybralo za všechny ročníky benefice Mrakoplaš kontra Alzheimer?
 

Sdílet na...
Kam dál?

» Živé Skoky 2016, deváté léto v poutním kostele na hraně světa (Petr Linhart, spolek Pod střechou)

» Písničkáři v Divadle Za plotem (Michaela Mádlová)

» Pěšinky živých a mrtvých (Tomáš Pohl)

» Benefiční koncert Mrakoplaš kontra Alzheimer 2019 (Martin Kalenda)

» Živé Skoky 2016 vrcholí v pátek 26. srpna koncertem Jana Spáleného (Petr Linhart, spolek Pod střechou)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Džexna   |Manager |07.10.2019 08:47:31
Správná odpověď je 338 000 Kč! Nejblíže svými odhady byli Hana P., Honza J. a Jirka V. Gratulujeme!
Příští týden se těšíme i na vás, naši čtenáři, do Kaštanu na benefici a věříme, že se částku podaří opět výrazně navýšit!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."