gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

23.11.2022 Fotografové ve folku včera i dnes - 14. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes - 14.Tohoto člověka znám coby dopisovatele tohoto portálu a dodavatele fotek na Facebook coby fotoreportáže z hudebních akcí, které navštívil. Na svých odpovědích si opravdu dal záležet. Že jich je tentokrát o jednu víc si jistě všimnete. Pan Vladimír Béďa Halm.
 
16.11.2022 Fotografové ve folku včera i dnes - 13. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes - 13.I tuto dámu mi doporučil důležitý člen tohoto portálu - Džexna. I když Lenku Živnou neznám, myslím si, že to je skromný člověk a taky velmi pečlivý. Jak se zhostila odpovědí na otázky a jaké vybrala fotografie, posuďte sami.
 
09.11.2022 Fotografové ve folku včera i dnes - 12. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes - 12.Jednooký Starý Fotograf...takhle je znám jeho Facebook. Zmínila jej Hana Kabešová a Džexna zná jeho fotky, což mi na doporučení do tohoto seriálu stačí. Tvrdí o sobě, že je jen "takový cvakálista". No, tož posuďte, co je na tom pravdy. I jemu byly zaslány otázky...
 
02.11.2022 Fotografové ve folku včera i dnes - 11. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes - 11. Paní Renata Králová, to je další z doporučených fotografek ve folku od Džexny. Poprvé jsou zde všechny fotky v černobílém provedení, protože to je přednost Renaty. Nechme ji dále promluvit slovem i obrazem...
 
26.10.2022 Fotografové ve folku včera i dnes - 10. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes - 10.Na tuto dámu (a ještě pár dalších) jsem dostal doporučení od Džexny. Dle jejích slov je to fotící divačka, která se také věnuje reportážní fotografii z koncertů a festivalů. Její odpovědi na otázky jsou zde. Jo, abych nezapomněl, paní Hana Kabešová.
 
17.10.2022 Fotografové ve folku včera i dnes - 9. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes - 9.Ono už to tak nějak vypadalo, že seriál o fotografech skončil, jenže pravda to není. Je tu jeden pár, který osobně neznám, ale doporučil mi jej Dušan Bitala, který se s nimi setkal na Notování a dal mi na ně pozitivní reference. Takže jsem je oslovil a jejich odpovědi na dotazy...
 
24.08.2022 Fotografové ve folku včera i dnes – 8. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes – 8.Tohoto člověka znám od doby, kdy jsem začal jezdit na Folkovou Růži. Tam se pohyboval takový hbitý chlapík a ze všech možných úhlů fotil muzikanty. Růži měl silně zakořeněnou v krvi a když skončila, našel nové kořeny na Folkovém Pluháči, kde se stal jedním z hlavních hybatelů festivalu. Pravidelně zde tráví dovolenou jeho přípravou. Že jsou jeho kořeny pevné pramení nejspíš z toho, že pracuje v metru. Kromě toho je milovníkem čtyřnohých koček, Tyggi a Tipa. Možná už asi víte, že tentokrát se pro vás vyzpovídal dle níže uvedených dotazů pan Jiří Esser.
 
15.08.2022 Okénko Jardy Hnízdila a jiné zajímavosti - 14. a Fotografové ve folku včera i dnes - 7. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Okénko Jardy Hnízdila a jiné zajímavosti - 14. a Fotografové ve folku včera i dnes - 7.Okénko Jardy Hnízdila a jiné zajímavosti - 14. a Fotografové ve folku včera i dnes - 7.Tento článek, spojený s videem a fotkami, je něco na způsob 2 v 1. Hodí se do obou rubrik a tak jsem se rozhodl je protentokrát spojit. S tímto velmi aktivním človíčkem si na JČ1 povídal a celý následný text stvořil Jarda Hnízdil.
 
10.08.2022 Fotografové ve folku včera i dnes - 6. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes - 6.Tohoto mistra svého oboru znám asi nejlépe ze všech představovaných. Velmi dobře se mi s ním spolupracuje co se týče potřeby fotek či videí pro články na tomto webovém portálu. Ve svém okolí je velmi oblíbený a žádaný na mnoho akcí. Ne všechny je však schopen obsáhnout. Mnohdy během večera objede víc než jedno místo, kde je zájem o jeho účast s fotoaparátem. Často se jeho fotky a glosa k nim objevuje v tištěném i internetovém Deníku. Kromě toho se s radostí věnuje i zahrádkaření. I jemu jsem položil otázky...
 
03.08.2022 Fotografové ve folku včera i dnes - 5. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes - 5.Tohoto pana fotografa jsem zaregistroval na Folkové Růži. Osobně se neznáme, přesto jeho pozitivní ohlas na zájem a zaslané odpovědi byly víc jak bleskurychlé. Odehrály se v řádu hodin počtu prstů jedné ruky. Jeho fotografický záběr je široký, což dokazují jeho slova a webové stránky. Seznamte se - pan Miloš Truhlář.
 
28.07.2022 Fotografové ve folku včera i dnes - 4. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes - 4.Rejka Balcarová je vlastně taková multifunkční žena. Nejnověji je velmi průbojná na písničkářském poli. Je schopná i někoho ze zpívajících kolegů nazvučit. Protože má šikovné prsty, tak je i kreativně tvořivá. A když se nevěnuje ničemu z předešlého, tak cokoliv z toho i výborně nafotí. Tak se prosím začtěte do jejích slov a koukněte, kdo to vlastně je i prostřednictvím fotek.
 
21.07.2022 Fotografové ve folku včera i dnes – 3. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes – 3.František Bureš mne zaujal svým netradičním stylem focení. Je tak nějak od pasu. V současnosti se už mezi muzikanty moc nepohybuje. Je však zdatným cestovatelem po vlastech českých (někdy až rakouských) a z nich zásobuje Facebook svými zajímavými fotopostřehy. Výběr z jeho tvorby je dle mého výběru.
 
14.07.2022 Fotografové ve folku včera i dnes – 2. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes – 2.Tuto dámu jsem potkal na jedné z Folkových Růží v Jindřichově Hradci. Amálie Dvořáková je jednou z nejpozitivnějších lidiček, co znám. Šíří kolem sebe radost, lásku a dobro. To se samozřejmě odráží i v jejích fotkách a pozitivních obrázcích, které maluje a už je i několikrát vystavovala. Račte se seznámit.
 
07.07.2022 Fotografové ve folku včera i dnes - 1. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Seriály
Fotografové ve folku včera i dnes - 1.Kdyby nebylo lidiček, kteří do svých aparátů zvěčňují kapely a muzikanty, mnozí z nás by ani nevěděli, že ten či onen muzikant existuje, nebo že to na dané akci tak či onak vypadá. Proto se s nimi seznámíme blíže.Prvním z nich v seriálu, který nevím v této chvíli kolik bude mít dílů, je nepřehlédnutelný člověk, jenž sice v současné době není až tak aktivní, zato jeho archivy dosahují - prý - nespočitatelné množství fotek. 
 
12.09.2006 Zahrada 2006 v Na moll již tento ctvrtek Napsal uživatel Ivo Cicvárek    PDF Tisk Email
Seriály
Průřez sobotním finálovým večerem Zahrady 2006 přináší folkový magazín Na moll! Největší hvězdou letošního ročníku byla irská skupina At First Light, složená z instrumentalistů zvučných jmen (kapelník John McSherry koncertoval mj. i se slavnými The Chieftains).
 
01.08.2006 Strepy a strípky Zahrady III Napsal uživatel Džexna, Jarda Síbrt, Klokan    PDF Tisk Email
Seriály
Do jednoho článku se všechno nemohlo vejít, a tak přicházíme ještě jednou s drobnými postřehy a úvahami, které si redaktoři FOLKtime přivezli ze Zahrady. Tentokrát se jedná především o hudební zážitky, ale samozřejmě nejen o ně.
 
26.07.2006 Strepy a strípky Zahrady II Napsal uživatel Klokan, Jarda Síbrt    PDF Tisk Email
Seriály
Do jednoho článku se všechno nemohlo vejít, a tak přicházíme ještě jednou s drobnými postřehy a úvahami, které si redaktoři FOLKtime přivezli ze Zahrady. Tentokrát se jedná především o hudební zážitky, ale samozřejmě nejen o ně.
 
25.07.2006 Strepy a strípky Zahrady I Napsal uživatel Klokan, Jarda Síbrt    PDF Tisk Email
Seriály
Zahradu netvoří zdaleka jen ucelené koncertní bloky kapel na jednotlivých scénách. Kolem se děje řada drobných událostí, které nemusí mít přímou souvislost s muzikou. Vznikají také nejrůznější dojmy, které si divák z festivalu odnese. Mozaiku takových drobných událostí a dojmů vám nyní přinášíme.
 
25.07.2005 Zahradní strepy a strípky vážne i nevážne Napsal uživatel Bublina a Belmondo    PDF Tisk Email
Seriály
Folk je to co je na Zahradě. Takový název nesl rozhovor Ivana Hartmana s Juppem v Hospodářských novinách 1.července. Abych byl přesnější - v rozhovoru zazněla otázka, zda Zahrada vnímaná jako folkový festival se neposunuje do další dimenze, hraje-li na ní vynikající rocková alternativa Dlhé diely. Jupp vysvětluje, že publikum je z větší části folkové,
 
22.07.2005 Snídane na Zámku aneb jak se vyplácí propagace Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Seriály
Ty vole, včera byla senzační ta snídaně s Devitkou. Kde, vole? No na Zámku vole, nalili nám čaj, krásně hráli. Super. Na Zámku byla snídaně s Lístkem, vole! A jo, vole, jsem si to splet.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4

Kalendář

<< Duben 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
 1 2 3 4 5 6 7
 8 910111214
1521
2223
29     

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc