gototop
10.12.2013 Koncert pro Filipa v Karlových Varech - Staré Roli (Jaromír davy Urban)    Tisk
PR
"Bylo to rozhodnutí jedné vteřiny. Nevědět, jestli svému synovi připravuješ poslední Vánoce, slavíš s ním poslední narozeniny, to mi přišlo strašné. Byl to impulz, který mě přiměl do toho jít." Takto popisuje karlovarská muzikantka Veronika Kawuloková důvod, proč se rozhodla uspořádat benefiční koncert pro devítiletého Filipa Přibila. Filípek má od narození vážné zdravotní problémy, ale v tuzemsku nelze zjistit jeho diagnózu. Lékaři doporučili testy v Německu, ovšem jejich cena se zcela vymyká finančním možnostem rodiny. Viz též zde .
Benefiční koncert pro Filipa se koná 21.12. v 19 hodin v Lidovém domě v Karlových Varech-Staré Roli. Účastní se kapely různého zaměření, přičemž mírně převažuje country: Album z Chomutova, smíšený vokální sbor Orbis Pictus z Ostrova, taktéž ostrovský Drc, pražští Šolc Boys, plzeňští Cumpáni, Bugr Band z Nejdku, Parťáci z Františkových Lázní, karlovarský Bankrot a další.
Výtěžek ze vstupného bude věnován Filipovým rodičům jako příspěvek na další vyšetření.

Sdílet na...
Kam dál?

» Karlovarský Bankrot opět ve studiu aneb podruhé do stejné řeky (Jaromír Davy Urban)

» Výsledky ankety Album roku 2011 (Milan Tesař)

» Album roku 2013 (Milan Tesař)

» Deska roku 2013 Rádia Proglas (Belmondo)

» Karlovarský Bankrot ve studiu (davy)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."