gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

04.12.2007 6. Vírský sumec a 13. Mikulášský trampský bál T.O Falešná karta (Milda Dvořák )    PDF Tisk Email
PR
Trampská osada a trampská kapela Falešná karta by ráda pozvala všechny příznivce FCT žánru na svoji tradiční akci - trampský hudební festiválek "Vírský sumec" spojený s Mikulášským trampským bálem. Tato akce proběhne v sále bývalého kina ve Víru u Bystřice nad Pernštejnem  v sobotu 8. prosince a bude to už potřinácté !!!
 
Vše začne v 15.30  "6. Vírským sumcem". Na tomto trampském festiválku se v minulosti objevilo mnoho kapel pohybujících se v naprosté špičce tohoto žánru - např. Ozvěna, Chrpa, Lístek, Tempo di vlak, Přístav ad?Letos se nám, kromě krátkého úvodního bloku Falešné karty, představí Berušky, Banjo Gang a Marien.
 
Po skončení "Vírského sumce" začne zhruba v 19.30 "13. Mikulášský bál T.O. Falešná karta". Hrát a zpívat bude, kromě pořádající Falešné karty také část kapel z "Vírského sumce" a účast přislíbila i kapela Epy de Mye.
Tento trampský bál se vyznačuje tím, že se hraje a zpívá téměř nepřetržitě, pouze s několika  krátkými přestávkami pro veselé soutěže. Hrát a zpívat na pódiu se obvykle končívá kolem 2.30 hod, tím ale rozhodně nic nekončí, protože pak následuje "sejšn" pod pódiem, na kterém si, společně s muzikanty, kteří hráli na pódiu, můžou zahrát a zazpívat i další návštěvníci. Tento sejšn končívá až po rozednění.
 
?a ještě poslední důležité informace - společná vstupenka na "Vírského sumce" i na "Mikulášský trampský bál" stojí 60 kč. Návtěvníci namaskovaní za mikuláše, čerty a anděly mají vstup zdarma. Vstup zdarma budou mít rovněž návštěvníci oblečení do tmavého obleku, s pestrobarevným motýlkem a s rádiovkou na hlavě.
V baru na Vás budou čekat výborné řízečky, gulášek, tousty a další znamenité pochutiny a také velký výběr alko i nealko nápojů, co hrdlo ráčí.

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Kalendář

<< Prosinec 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1
 5
1112
1824
25262728293031

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc