gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

Notování


02.01.2012 Páté základní kolo Notování bude již tento čtvrtek Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Páté základní kolo Notování bude již tento čtvrtekJiž po devět let patří jeden z prvních večerů roku písničkové soutěži Notování a nejinak tomu bude i letos. Předposlední základní kolo ročníku číslovaného devítkou se uskuteční ve čtvrtek 5. ledna 2012 od 19:30 v Music City Clubu, v patře budovy obchodu hudebními nástroji Music City v Ocelářské č. 39.
12.12.2011 Další semifinalisté jsou z Plzně a Jindřichova Hradce Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Další semifinalisté jsou z Plzně a Jindřichova HradceČtvrté základní kolo se zase vrátilo do prvního patra čokoládové budovy Music City. Soutěžit přijelo šest skupin a jednotlivců, Adélka zasedla za stolek s lístky, ozdobený posléze krabicí na hlasovací lístky. Za zvukařským pultem byl tentokrát Pája Jindrák, protože jinak stálý Kuba Moravec si vybíral nutné volno a moderátorské mikrofony třímali v rukou jako obvykle Bublina s Belmondem.
05.12.2011 Výsledky 4. základního kola IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 4. základního kola IX. ročníku NotováníNávrat domů je takřka vždy radostnou záležitostí. Nejinak tomu bylo i v případě Notování, když se ve čtvrtek 1. prosince 2011, po dvou kolech z nutnosti realizovaných jinde, vrátilo na svoji domovskou scénu v Music City Clubu. Jedinými, kdo ze stálého realizačního týmu při návratu chyběli, byli zvukaři Kuba Moravec a Vojta Samohel.
29.11.2011 Čtvrté základní kolo Notování bude již tento čtvrtek Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Po dvou měsících „vyhnanství“ v klubu Kocour, vraČtvrté základní kolo Notování bude již tento čtvrtek cí se ve čtvrtek 1. prosince 2011 Notování na svoji domovskou scénu v Music City Clubu v budově obchodu hudebními nástroji a příslušenstvím Music City v Praze 9, Ocelářské ulici č. 39. I když nám při minulých dvou večerech v klubu Kocouru vyšli maximálně vstříc a bylo nám tam dobře, vracíme se „domů“ rádi a věříme, že i vám tam budete při pokračování naší soutěže dobře.
15.11.2011 V Notování mnoha kapel zvítězila dvojice Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
V Notování mnoha kapel zvítězila dvojiceJeště jednou jsme se vrátili do loňského dějiště - klubu Kocour - všechna ostatní zápolení už zase budou v útulném salonu prvního patra Music City. Třetí základní večer soutěže IX. ročníku Notování 3. listopadu 2011 však tohle stěhování nepoznamenalo, a když - tak kladně. Začali Standa Čermák a Dreams z Prahy, málem se na podium nevešli a moderátoři Bublina s Belmondem si pochvalovali, že na Notování konečně přijela nějaká country skupina, protože historie Notování říká,
07.11.2011 Výsledky 3. základního kola IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 3. základního kola IX. ročníku NotováníNotování proběhlo v tomto ročníku podruhé a naposledy v azylu klubu Kocour 3. listopadu 2011. Příště, ve čtvrtek 1. prosince 2011, se vracíme zpátky na domovskou scénu v Music City Clubu. Na svoje krátké působení v Kocouru si odnášíme hezkou vzpomínku díky bohaté divácké účasti tohoto večera a pozoruhodným vystoupením všech jeho soutěžících bez výjimky.
31.10.2011 Třetí základní kolo Notování bude již tento čtvrtek! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Třetí základní kolo Notování je přede dveřmi! Proběhne ve čtvrtek 3. listopadu 2Třetí základní kolo Notování bude již tento čtvrtek! 011 od 19:30 hod. v klubu Kocour v Divadle GONG, Sokolovská 191 - Praha 9, který je soutěži výjimečným exilem pro toto kolo. Přesto, že na exilové scéně, nabízí vám Notování nejplnohodnotnější program, jaký dovede. Ostatně, posuďte sami: V soutěži nastoupí dva nováčci Notování - skupina  Standa Čermák & Dreams z Prahy a duo Jiří Mucha & Jana Balejová z Plzně
19.10.2011 U Kocoura to byla řežba Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
U Kocoura to byla řežbaV říjnu a listopadu se Notování dočasně uchyluje do svého minulého působiště - klubu Kocour ve vysočanském Gongu. Ale kdo tam delší dobu nebyl, mohl jen valit oči: z klubové hrací místnosti zmizel bar a s ním i logický rozruch, předsálí zkrásnělo novým nábytkem a zlidštilo prostorným bufetem, kde se dá sedět a labužničit… Moderátoři Bublina s Belmondem nepatří ani k nábytku,
12.10.2011 Výsledky 2. základního kola IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Přesto, že toto kolo probíhalo mimo domovskoVýsledky 2. základního kola IX. ročníku Notování u scénu soutěže, kterou je Music City Club, sešlo se na něm uspokojivé množství diváků. Přesto, že chodovský Netřísk byl nepřízní okolností donucen vzdát se účasti, nastoupilo před publikum obvyklých šest soutěžících. Netřísk dal totiž vědět včas a tak nebyl problém pozvat náhradníka. Odstoupivší kapele děkujeme za její odpovědný přístup a vám představíme výsledky soutěžního večera, který proběhl 6. října 2011
04.10.2011 2. základní kolo Notování bude již tento čtvrtek! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
2. základní kolo Notování bude již tento čtvrtek!Podruhé ve svém devátém ročníku se s pozvánkou na svůj soutěžní večer hlásí Notování, ale po více než roce poprvé váz nezve do Music City, nýbrž do prostor čerstvě zrekonstruovaného a výrazně vylepšeného klubu Kocour v Divadle GONG. Hrát se zde bude výjimečně, pouze 2. a 3. základní kolo, v prosinci se vrátíme na svou domovskou scénu. A koho že v Notování 6. října 2011 uvidíte a uslyšíte?
20.09.2011 Sova něžná letí dál Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Sova něžná letí dálLéto se překulilo, aniž by se asi někdo spálil - a je tu už devátý ročník hudební soutěže Notování, ve kterém kapely a písničkáři z celé republiky bojují přednesem čtyř skladeb o postup do semifinále, pak do finále a v něm o palmu vítězství. Dějištěm úvodního večera první základní skupiny, který proběhl 8. září 2011, byl již v minulém ročníku velmi úspěšně pokřtěný Music City Club v budově stejnojmenného největšího pražského obchodu hudebními nástroji.
12.09.2011 Výsledky 1. základního kola IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 1. základního kola IX. ročníku NotováníNový ročník písničkové soutěže folkových a hudebně příbuzných interpretů Notování byl za bohaté divácké účasti zahájen 8. září 2011 v pražském Music City Clubu, který je druhým rokem jeho domovskou scénou… Z důvodu momentální indispozice a konec konců i rozhodnutí přerušit k 1. lednu 2011 své vystupování, rozhodl se na poslední chvíli ze soutěže odstoupit písničkář Martin Hejnák,
05.09.2011 Notování klepe na dveře Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Notování klepe na dveřePo prázdninové odmlce se hlásí Rada Notování se souhrnnou zprávou o tom, co ji – a budete-li mít zájem, ani vás – v novém ročníku nemine. V první řadě informace pro nedočkavé: soutěžícími 1. základního kola IX. ročníku písničkové soutěže folkových a hudebně příbuzných interpretů Notování
13.06.2011 V Notování poprvé zvítězil bluegrass! Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Po šesti základních kolech a třech semifinále dospěl VIII.V Notování poprvé zvítězil bluegrass! ročník hudební soutěže Notování  do svého finále. Ve čtvrtek 2. června 2011 přibývalo v hudebním salonu čokoládové budovy Music City na dohled od O2 arény muzikantů s nejrůznějšími nástroji. Odpoledne patřil Music Hall ještě začínajícímu ročníku Rockové ligy, ale už v podvečer ho ovládlo Notování.
07.06.2011 Výsledky finále VIII. ročníku Notování 2. 6. 2010 Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky finále VIII. ročníku Notování 2. 6. 2010V koncertním sále obchodu hudebními nástroji a příslušenstvím Music City proběhlo 2. června finále písničkové soutěže folkových a hudebně příbuzných interpretů Notování. I když Praha toho teplého večera nabízela několik zajímavých akcí, některé dokonce pod širým nebem, hlediště se velmi pěkně zaplnilo.
25.05.2011 Kdo se stane desátým vítězem Notování? Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Kdo se stane desátým vítězem Notování? Můžete to vědět už ve čtvrtek 2. června 2011! Večer toho dne bude již poosmé rozhodnuto o tom, kdo zvítězí v písničkové soutěži amatérských folkových a hudebně příbuzných interpretů Notování! Vítěze určují svým hlasováním pro finalisty, kteří se jim zalíbí, diváci a Rada Notování (RN). V průběhu předchozích sedmi ročníků se podvakrát mínění těchto dvou „rozhodčích“ rozešlo. Proto má Notování již devět vítězů! Kdo se stane desátým vítězem Notování?
16.05.2011 Kdo do finále Notování? Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Kdo do finále Notování?První květnový čtvrtek (5. 5. 2011) znamenal nejen třetí semifinále VIII. ročníku Notování, ale i rokování Rady Notování (RN), které rozhodlo o třech divokých kartách pro - zatím - nepostupující semifinalisty. Ke třem diváckým semifinálovým vítězům tak přibyli další tři postupující. O letošním vítězi se tedy rozhodne mezi šesti finalisty.
09.05.2011 Výsledky 3. semifinále kola VIII. ročníku Notování 5. 5. 2011 Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 3. semifinále kola VIII. ročníku Notování 5. 5. 2011Třetí semifinále Notování, ve kterém byla určena podoba finálového večera, proběhlo 5. května 2011 v pražském Music City. Diváci možná sami sebe překvapili tím, že zvolili ve svém hlasování jako vítěze a tím pádem finalistu jednu z nejmladších kapel ročníku. Druhou stejně mladou kapelu, spolu se dvěma dalšími soutěžícími, poslala do finále divokou kartou Rada Notování (RN), která nominovala i náhradníky, kdyby někdo z finalistů ze soutěže odstoupil.
02.05.2011 Kdo, jak a proč se dostal do 3. semifinále Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Kdo, jak a proč se dostal do 3. semifinále NotováníPoslední, třetí semifinále VIII. ročníku, proběhne 5. května 2011 od 19.30 v koncertním sálku Music Hall v 1. poschodí moderní budovy obchodu hudebními nástroji Music City v Praze 9, Ocelářské ulici č. 39. Vítěz diváckého hlasování, stejně jako v případě dvou předchozích večerů, postoupí do finále.
19.04.2011 Šťastná sedmička. Komu padla v Notování do noty? Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Ten téměř letní dubnový den číslovala šťastná sedmička! V Luxoru Šťastná sedmička. Komu padla v Notování do noty?měla křest knížka Pavla Toufara Gagarin byl první?, v KC Zahrada koncertovali brněnští Poutníci a v klubu Mlejn vzpomínali na předchozí večer, zaplněný Vojtou Kiďákem Tomáškem a Beruškami. Narozeniny slavila Karolína Skalníková ze Sekvoje a ve Švermově už (doufám) vymýšleli program narozenin Mikiho Ryvoly, které připadají na den, kdy se narodil
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 15

Kalendář

<< Duben 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
1516171821
22
29     

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc