A FOLKtime zenei közösségeit a Energycasino digitális eszközei segítik az összekapcsolódásban.
03.04.2009 Výsledky II. semifinále Notování pod Vyšehradem (FOLKtime.cz) |
![]() |
![]() |
![]() |
Zajímavosti | ||||||||||
Včera, ve čtvrtek 2. dubna 2009, proběhlo v pražském P-klubu druhé semifinálové kolo VI. ročníku soutěže Notování pod Vyšehradem.
Divácké hlasování přineslo následující výsledky.
3. - 5. místo: skupina Městská (Veleň u Prahy), 33 body,
3. - 5. místo: skupina Jarabáci (Praha), 33 body,
3. - 5. místo: písničkář Jakub Horák (Nový Bor), 33 body, z toho 12 bodů za píseň Mates na 4. až 5. místě v soutěži písniček,
2. místo: skupina Nevermore & Kosmonaut (Brno), 36 bodů, z toho 13 bodů za píseň Hořící platany na 3. místě v soutěži písniček,
1. místo: skupina Frýda & company, 57 bodů, z toho 12 bodů za píseň Příběhy z prázdnin na 4. až 5. místě, 16 bodů za píseň Jestřábí žena na 2. místě a 18 bodů za instrumentálku Choctaw hairide na 1. místě v soutěži písniček.
Druhým finalistou VI. ročníku soutěže Notování pod Vyšehradem se tak stala, po sdružení Krystyna a přátelé postupujícího z prvního semifinále, skupina Frýda & company. Třetího finalistu určí divácké hlasování v semifinálovém večeru 7. května. Obsazení večera soutěžícími je uvedeno v kalendáři tohoto serveru. Hostem třetího semifinále bude skupina Strašlivá podívaná. Na závěr večera určí pořadatelská rada ke třem diváckým finalistům další dva až tři postupující bez ohledu na to, ve kterém ze semifinálových večerů soutěžili. Finále pak proběhne na začátku června.
Komentovaná fotoreportáž z tohoto základního kola vyjde na FOLKtimu ve druhé polovině dubna. Kdy odvysílá Rádio Folk zvukové záznamy ze soutěže, se dočtete v jeho programu na http://www.radiofolk.cz/.
Sdílet na...
Powered by !JoomlaComment 3.26
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
Copyright © 2025 FOLKtime - Vaše brána do světa folku. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
Mimořádný koncert v Akropoli: Ep...
No vidíš; těžká hádanka to nebyla...
Mimořádný koncert v Akropoli: Ep...
A kdo je to druhé těleso šlapající bardům na paty?...
Fešáci po více jak šesti letech ...
Termín vánočního koncertu Fešáků je stanoven na 22...
Spirituál kvartet v. Marien v tá...
Články o táborské Univerzitě čtu rád už proto, že ...
Ceny Anděl 2024 - výsledky 1. ko...
Nezávidím. Slyšel jsem Třešňáka a je to mimo kateg...
Lampa odešel
Mnohokrát jsme na vandru zpívali byl to skvělý kam...