gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

05.09.2011 Notování klepe na dveře Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Notování klepe na dveřePo prázdninové odmlce se hlásí Rada Notování se souhrnnou zprávou o tom, co ji – a budete-li mít zájem, ani vás – v novém ročníku nemine. V první řadě informace pro nedočkavé: soutěžícími 1. základního kola IX. ročníku písničkové soutěže folkových a hudebně příbuzných interpretů Notování
 
25.05.2011 Kdo se stane desátým vítězem Notování? Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Kdo se stane desátým vítězem Notování? Můžete to vědět už ve čtvrtek 2. června 2011! Večer toho dne bude již poosmé rozhodnuto o tom, kdo zvítězí v písničkové soutěži amatérských folkových a hudebně příbuzných interpretů Notování! Vítěze určují svým hlasováním pro finalisty, kteří se jim zalíbí, diváci a Rada Notování (RN). V průběhu předchozích sedmi ročníků se podvakrát mínění těchto dvou „rozhodčích“ rozešlo. Proto má Notování již devět vítězů! Kdo se stane desátým vítězem Notování?
 
02.05.2011 Kdo, jak a proč se dostal do 3. semifinále Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Kdo, jak a proč se dostal do 3. semifinále NotováníPoslední, třetí semifinále VIII. ročníku, proběhne 5. května 2011 od 19.30 v koncertním sálku Music Hall v 1. poschodí moderní budovy obchodu hudebními nástroji Music City v Praze 9, Ocelářské ulici č. 39. Vítěz diváckého hlasování, stejně jako v případě dvou předchozích večerů, postoupí do finále.
 
05.04.2011 Kdo, jak a proč se dostal do 2. semifinále Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Kdo, jak a proč se dostal do 2. semifinále NotováníPrvní čtvrtky v měsíci patří pravidelně soutěži Notování. 7. dubna 2011 to bude - jako obvykle od 19.30 v sálku Music Hall v 1. poschodí obchodu hudebními nástroji Music City v Praze 9, v Ocelářské ulici č. 39 - druhé semifinále osmého ročníku soutěže. Při představování jeho účastníků nám pomohou citace z reportáží ze základních kol, které vyšly na webu soutěže a serveru FOLKtime, jejichž autory byli Honza Dobiáš a Kytka a Cimbura Vidimských.
 
28.03.2011 Zkuste Notování, 9. ročník se blíží Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Zkuste Notování, 9. ročník se blížíPřestože letošní ročník písničkové soutěže Notování dosud nedospěl ještě do finále, již je v plné přípravě ročník devátý. Jeho základní kola budou probíhat tradičně vždy první čtvrtky v měsíci od září letošního roku do února roku příštího. Notovat se opět bude v Music Hall v 1. patře Music City v Ocelářské ulici 937/39 v Praze 9, jen 200 metrů od stanice metra Českomoravská za vydatné podpory samotného Music City, Nadace život umělce a dalších mediálních partnerů.
 
28.02.2011 Kdo, jak a proč se dostal do 1. semifinále Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Již tento čtvrtek, 3. března 2011 se v 19.30 roztočí Kdo, jak a proč se dostal do 1. semifinále Notování1. semifinálové kolo VIII. ročníku písničkové soutěže Notování! Stane se tak opět sálku Music Hall v 1. poschodí obchodu hudebními nástroji Music City  v Praze 9, v Ocelářské ulici č. 39. Soutěžící tohoto večera představíme v abecedním pořadí s citacemi z reportáží ze základních kol uveřejněných na webu soutěže a na FOLKtimu, které napsal Honza Dobiáš.
 
31.01.2011 Poslední základní kolo VIII. ročníku Notování je za dveřmi! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Poslední základní kolo VIII. ročníku Notování je za dveřmi!Již v polovině ledna začalo pro nás, pořadatele soutěže Notování, jeho šesté základní kolo, které proběhne 3. února 2011 od 19.30 v koncertním sále pražského obchodu hudebními nástroji Music City. V polovině ledna nám totiž zavolala Albína Pethsová, frontgirl Frýdy & company, že její v říjnu narozená dceruška Kordulka i ona jsou sice zdrávy, ale na muziku zatím ještě není čas, takže kapela, byť včas přihlášena, žel, soutěžit nemůže.
 
03.01.2011 Notování od Krušných hor až po Beskydy Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Posledních sedm let patřilo Notování vždy, Notování od Krušných hor až po Beskydy zásluhou svého pravidelného termínu - prvního čtvrtku v měsíci - k prvním hudebním programům roku. Nejinak tomu bude i letos, kdy první večer této soutěže v roce 2011, její páté základní kolo, proběhne 6. ledna od 19.30. Místem činu bude, stejně jako od začátku probíhajícího
 
29.11.2010 Předvánoční Notování s dárkovým hostem Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Předvánoční Notování s dárkovým hostemPoslední Notování v kalendářním roce 2010, jeho 4. základní kolo VIII. ročníku, proběhne již 2. prosince, tedy tento čtvrtek. Místem děje je opět sálek Music Hall v prvním poschodí obchodu hudebními nástroji Music City v Ocelářské ulici č. 39 v Praze 9, jen 200 m od stanice metra B Českomoravská. Přesný popis cesty odkudkoliv naleznete zde.
 
01.11.2010 Notování - soutěž takřka mezinárodní! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Již potřetí se sejdou soutěžící a hosté Notování, Notování - soutěž takřka mezinárodní! jejich příznivci a další diváci v příjemných moderních prostorách obchodu hudebními nástroji Music City v Praze 9, Ocelářská 39, jen 200 m od stanice metra B Českomoravská. Proběhne tam, v koncertním sále Music Hall v prvním patře budovy, 3. základní kolo VIII. ročníku jmenované soutěže. Stane se ve čtvrtek 4. listopadu 2010, začátek programu je stanoven na 19.30. Můžete ho navštívit osobně (což je nejlepší!),
 
30.09.2010 Notování, tentokrát se zásadní novinkou! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Notování, tentokrát se zásadní novinkou!Před měsícem odstartoval 1. základním kolem na nové scéně v budově Music City v Praze 9, kousíček od metra B Českomoravská, již osmý ročník písničkové soutěže Notování. Ani jsme se nenadáli a na dveře klepe 7. říjen 2010 a s ním 2. základní kolo, které bude mít vedle soutěžní části i velmi zajímavého hosta, a které přinese zásadní novinku, o které se dočtete v závěru článku.
 
26.08.2010 Notování vás zve do Music City Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Jen jeden den nás dělí od konce prázdnin a pouze tři od začátku nového,Notování vás zve do Music City již osmého ročníku soutěže Notování, který odstartuje 2. září 2010 v sále Music Hall v 1. poschodí obchodu hudebními nástroji a příslušenstvím Music City v Praze 9, Ocelářská 937/39, jen 200 m od stanice metra B Českomoravská Začátek programu je tradičně v 19.30, i v novém působišti se nám podařilo udržet jako pravidelné dny pro Notování první čtvrtky v měsíci.
 
14.06.2010 Chcete si zanotovat na Notování? Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Chcete si zanotovat na Notování?Písničková soutěž Notování vstupuje do 8. ročníku za podpory Music City a Nadace Život umělce. Novým místem účinkování se stane Music Hall v 1. patře Music City v Ocelářské ulici 937/39 v Praze 9, jen 200 metrů od stanice metra Českomoravská. Hraje se každý první čtvrtek v měsíci a začínáme 2. září 2010.

 
31.05.2010 Finále VII. ročníku Notování již tento týden! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Stejně jako všechny večery VII. ročníku, proběhne i finálFinále VII. ročníku Notování již tento týden!e Notování na scéně klubu Kocour v Divadle Gong na Sokolovské třídě č. 191. Dnem D je čtvrtek 3. června 2010. Moderátorka finálového večera Petra Chmelařová z Rádia Folk uvítá diváky v hledišti a zároveň první finalisty na scéně přesně v 19.30 hod!

 
04.05.2010 Pozvánka na Notování s horkou novinkou v závěru Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Pozvánka na Notování s horkou novinkou v závěruKvětnové, tj. třetí semifinále Notování bývá vždy nejzajímavější. Divácké hlasování uzavře trojici svých vítězů postupujících do finále a Rada Notování určí výběrem ze všech tří semifinálových večerů najednou další dva až tři postupující a na závěr vyhlásí kompletní sestavu finalistů ročníku.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 4 z 6

Kalendář

<< Únor 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 4 5
 6 712
13
2026
     

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc