gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

15.12.2023 Chcete si zanotovat s námi? Přihlaste se do Notování (Belmondo)    PDF Tisk Email
PR

Notovaní
Od ledna příštího roku se rozběhne XX. ročník Notování. Notovat se opět bude v Music Pointu v 1. patře Music City v Ocelářské ulici 937/39 v Praze 9, jen 200 metrů od stanice metra Českomoravská za vydatné podpory samotného Music City a dalších našich nejen mediálních partnerů.

Jste-li narozeni na této planetě, cítíte-li se býti dostatečně mladým, zajímavým a dosud neobjeveným hudebním talentem, jste-li písničkářkou, písničkářem, duem či skupinou interpretující živou hudbu postavenou rozhodující měrou na akustických nástrojích, máte nyní šanci projevit zájem o účast. Napíšete-li nám na mailovou adresu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , sami vám pošleme další instrukce, jak se do soutěže lze definitivně přihlásit. Řadu dalších informací o Notování najdete na stránkách www.notovani.cz. Do soutěže můžeme vzít jen prvních 36 přihlášených, proto doporučujeme příliš neváhat…

Michal Vaněk, vítěz Rady Notování, a Martin Čepelík & Andrea Mineva, vítězové diváckého hlasování 19. ročníku Notování
Michal Vaněk, vítěz Rady Notování, a Martin Čepelík & Andrea Mineva, vítězové diváckého hlasování 19. ročníku Notování
foto: Rejka Balcarová
Co vám můžeme slíbit?
Slušné zacházení, milé a pohodové prostředí. Kvalitní zvuk. Nahrávky vašeho soutěžního vystoupení. Večer zpestřený vystoupením hosta. Zaslání výsledků vašich jednotlivých soutěžních písniček. Hodnotné ceny pro finalisty soutěže. V hledišti pravidelně sedí dramaturgové dalších hudebních akcí, kteří si vybírají. Nahrávky se objevují ve vysílání rádií. Vítěz i finalisté vystoupí na akcích a festivalech, se kterými spolupracujeme. Startovné po vás nechceme, stejně tak ale ani nemůžeme slíbit žádný příspěvek za vystoupení či cestovné.

A hlavně věříme, že se nám opět podaří to nejdůležitější, připravit soutěž, při které větším přínosem, než samotné vítězství je radost ze setkávání se s písničkami a lidmi kolem nich.

Těší se na vás Rada Notování: Romana Rejka Balcarová, Brigita Kytka Vidimská, Anička Eisenreichová, Pavlína Bublina Plchová, Milan Belmondo Plch, Emil Pinďa Makal, Olda Dolejš a Ota Münch.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Kalendář

<< Duben 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
1521
2223
29     

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc