gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

DELIVER NEW EVENT REG E-mail Tisk

Termín

Mapa
Kdo: Michal Willie Sedláček, Jana a Markéta Hejdovy
Název akce/fest.: UnderFolk – Michal Willie Sedláček a Jana a Markéta Hejdovy
Kdy: 26.09.22 19:00 - 22:00
Místo: Kavárna V břiše velryby
Ulice: náměstí Míru 1387
Město: Mladá Boleslav
Typ akce: Koncert
Žánr: F, W-C
Vstupné: dobrovolné

Popis

Na jubilejní, desátý underfolkový koncert, jenž se bude konat v pondělí 26. září od 19:30 opět tradičně v kavárně V břiše velryby, dorazí úspěšný folkový písničkář Michal Willie Sedláček a mladé, talentované sestry Hejdovy, které úspěšné sbírají trofeje na hudebních soutěžích po celé republice.

Plzeňský písničkář Michal Willie Sedláček se v tvorbě nechává inspirovat cikánskými motivy, španělskými rytmy, ale i příběhy z vlastního života či trampskou romantikou. Doprovází se na kytaru, již doplňuje příčnou flétnou jeho žena Eva. Má na kontě mnoho folkových ocenění a debutové CD Válka v nás z roku 2014. Do Boleslavi však majitel zvučného hlasu přiveze i skladby nové, oplývající stejně nespoutanou energií a hudebním umem.

Sestry Hejdovy, Jana a Markéta, jsou nadějné mladé hudebnice, které prozatím především objíždějí soutěže pro začínající talenty, kde sbírají první úspěchy. Jsou několikanásobnými vítězkami Dětské Porty, FolkyTonku, Folkového kvítku a dalších přehlídek. Kromě vlastní tvorby hrají také písně převzaté napříč žánry, od klasiky přes lidové písně a folk až po jazz a moderní hity. Na UnderFolku představí průřez svým repertoárem.

Zářijový UnderFolk se koná v kavárně V břiše velryby v pondělí 26. září od 19:30 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Partnerem projektu UnderFolk je Nadace Život umělce a Svaz autorů a interpretů, z. s.

Zaregistrovaní uživatelé:

Musíte se přihlásit, pokud se chcete zaregistrovat na tento termín.

Kalendář

<< Prosinec 2022 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1 2 3 4
 5
21232425
2627283031 

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc