gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

03.05.2024 Zemřel Vojta Zícha Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Osobnosti
Zemřel Vojta ZíchaDnes ráno nás zastihla velice smutná a nečekaná zpráva, zemřel Vojta Zícha. Výtečný multiinstrumentalista, zejména skvělý a jedinečný hráč na banjo a rezofonickou kytaru, v Praze narozený a usazený na jihu Čech. Hráč v mnoha kapelách (Cukrátka, Blátotlačky, Studio PF, Zřídlo, Minnesengři, Žalman & Spol., Sem Tam, Druhá míza a Třetí míza), autor a vyhledávaný studiový hráč... 
 
26.04.2022 Zemřel Vašek Souček Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Osobnosti
Zemřel Vašek SoučekV pondělí 25. dubna 2022 po krátké nemoci zemřel ve věku 81 let Vašek Souček, redaktor Českého rozhlasu Hradec Králové, legendární a vtipný moderátor Svojšického Slunovratu a mnoha festivalů a koncertů, publicista, držitel ceny Ferdinanda Peroutky, pábitel a člen kapely Lokálka. Hlubokou soustrast jeho rodině a všem přátelům. Je nám to líto, ale vzpomínat budeme s úsměvem! A budeme mít navždy v paměti jeho typické loučení: "Mějte se hezky a něco pro to dělejte."
 
18.03.2022 Zemřel Sandy Nosek, moderátor a redaktor Českého rozhlasu Olomouc Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Osobnosti

Zemřel Sandy Nosek, moderátor a redaktor Českého rozhlasu OlomoucZpráva Čro Olomouc: "V pátek 18. března navždy odešel náš milý rozhlasový kolega Josef „Sandy“ Nosek. Josef Nosek, kterému nikdo z kamarádů, známých a kolegů neřekl jinak než přezdívkou „Sandy“, zemřel náhle a nečekaně ve věku 65 let. Sandy v Českém rozhlase Olomouc od dubna 1996 připravoval pořad Na cestě o country, trampské a folkové muzice. Dlouhouletou tradici má také další jeho koncertní pořad „Živě“, kam zval nejrůznější interprety z oblasti folku a country." 

 
06.12.2021 Zemřel Karel Vidimský - Cimbura Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Osobnosti
Zemřel Karel Vidimský - CimburaDnes 6. prosince po těžké nemoci zemřel ve věku 69 let Karel Vidimský - Cimbura, dlouholetý a neúnavný organizátor hudebních akcí, publicista, glosátor, šiřitel dobré nálady, spolupracovník FOLKtime a zejména spoluzakladatel a pořadatel písničkové soutěže Notování, náš kamarád. 
 
19.07.2021 Zemřel František Nedvěd st. Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Osobnosti
Zemřel František Nedvěd st.V neděli 18. července zemřel František Nedvěd. Bylo mu 73 let. O úmrtí informoval zpěvákův syn Vojta Nedvěd na sociálních sítích: "S hlubokým zármutkem a těžkým srdcem oznamujeme, že nás dnes ve večerních hodinách navždy opustil naš milovaný táta František Nedvěd."
Upřímnou soustrast celé Františkově rodině.
 
08.01.2021 Zemřel Tony Linhart Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Osobnosti
Zemřel Tony LinhartVe věku 80 let zemřel v pátek 8. ledna Tony Linhart, zakladatel, kytarista a zpěvák skupiny Pacifik, autor asi 150 písní, znalec trampského prostředí, autor a moderátor pořadu o trampské hudbě Ozvěny osadních ohňů na Countryradiu. Odešla legenda, odešel kamarád... Nezapomeneme!
 


Kalendář

<< Květen 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
21
27  

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc