gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

21.09.2012 Bleskovka o 2 vstupenky na 32. Jizerskou notu Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
O pBleskovka o 2 vstupenky na 32. Jizerskou notuoslední zářijové sobotě, ahoj v Hejnicích na notě! Pokud chcete vyhrát dvě vstupenky na tento, 32. ročník, festivalu Jizerská nota, máte právě teď šanci. Kdo správně, jako první a do diskuze odpoví na níže položené otázky, může se těšit.
 
13.09.2012 Bleskovka o 2 vstupenky na Folkovou Tchýni Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Bleskovka o 2 vstupenky na Folkovou TchýniTuto sobotu 15. září od 13:00 proběhne kousek za západním hranicemi Prahy v Jinočanech festival Folková Tchýně. Pokud chcete slyšet kapely jako Epy de Mye, Disneyband, Šantré, Jeronýma Lešnera, Hluboké nedorozumění a další, můžete si na místě koupit vstupenku za 100Kč nebo si zde právě nyní vysoutěžit dva volňásky zdarma. Stačí do diskuse jako první odpovědět správně na tyto otázky:
 
24.08.2012 Superbleskovka o 2 vstupenky na Modletické zvonění 2012 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Źítra, v sobotu 25. srpna se nedaleko Prahy, v Modleticích uskuteční další ročník hudebního festivalu Modletické zvonění. Pokud chcete vyhrát dvě vstupenky na tento festival, stačí, jako jindy, správně, jako první a do diskuze zodpovědět na níže položené otázky.
 
17.07.2012 Bleskovka o 2 vstupenky na Amfolkfest 2012 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
PBleskovka o 2 vstupenky na Amfolkfest 2012říští víkend, 28. července se ve beskydských kopcích na konci světa uskuteční další z ročníků hudebního festivalu Amfolkfest. Pokud byste rádi na tento festival vyhráli dvě vstupenky, stačí: správně, jako první a do diskuze odpovědět na následující otázky:
 
18.06.2012 2 vstupenky na Potlach u Stráníků jsou tu! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Sotva jsme dosoutěžili o vstupenky na Folko2 vstupenky na Potlach u Stráníků jsou tu!vé Chvojení nebo Střelické strunobraní, máme tu pro vás soutěž další. Pátým z festivalů v rámci FOLKového léta je Potlach u Stráníků. Oproti ostatním festivalům, které se většinou odehrávají v amfiteátrech atd., se tento koná na trošku netradičním místě….ostatně, mrkněte se na otázky níže.
 
12.06.2012 Bleskovka o 2 vstupenky na Folkové Chvojení 2012 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Bleskovka o 2 vstupenky na Folkové Chvojení 2012Tento víkend se uskuteční další ročník hudebního festivalu „plného člověčí muziky“ Folkové Chvojení. Jedná se o další festival z řady námi podporovaných v rámci FOLKového léta 2012. Pokud byste rádi vyhráli dvě vstupenky na tento festival, stačí správně, jako první a do diskuze zodpovědět na následující otázky.
 
31.05.2012 Bleskovka o 2 vstupenky na festival FolKaliště! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Stejně jako v předchozí letech jsme se i letoBleskovka o 2 vstupenky na festival FolKaliště!s rozhodli v rámci akce Folkové léto podpořit několik „malých“ festivalů. Dnes vám nabízíme možnost vyhrát dvě vstupenky na jeden z prvních festivalů – FolKaliště. Tento festival se uskuteční již příští víkend, tj. 8. – 9. června. Ostatní detaily a možná i nápovědu k níže položeným otázkám najdete na internetových stránkách festivalu.
 
20.09.2011 Bleskovka o 2 vstupenky na 31. Jizerskou notu Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
V loňském roce třicetiletá Jizerská nota vkročí o tomto víkendu do své další desítky. Stejně jako v jiných letech máte možnost získat, na  tento festival, dvě vstupenky. 31. ročník zahájí páteční Country bál, ale hlavní část Noty se uskuteční v sobotu. Pokud odpovíte: správně, jako první a do diskuze na pár jednoduchých otázek, můžete se začít balit…
 
15.09.2011 Bleskovka o 2 vstupenky na Folkovou tChýni 2011 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již tuto sobotu se uskuteční další z festivalů Folkového léta, Folková tChýně. Minulý ročník se vydařil jak dramaturgií, tak i počasím a atmosférou. Kdo chcete zažít pěkný festival kousek za Prahou, s dobrým pivem (festival se koná na dvoře pivovaru) a hlavně dobrou muzikou, máte jedinečnou možnost nyní vyhrát dvě vstupenky na tento festival. Stačí správně, do diskuze a jako první odpovědět na pár níže položených, triviálních otázek.
 
17.05.2011 Bleskovka o 2 vstupenky na Jihočeské zpívání 2011 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již tento víkend odstartuje festival Jihočeské zpívání druhý ročník FOLKového léta. Jak jsme uvedli již dříve, na každý z festivalů tohoto „projektu“ budete moci vyhrát dvě vstupenky. Dnes soutěžíme právě o vstupenky na Jihočeské zpívání. Stejně jako v jiných soutěžích stačí odpovědět správně, do diskuze a pokud budete první, jsou vstupenky vaše.
 
23.08.2010 Bleskovka o dvě vstupenky na Folkovou Ohři 2010 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Bleskovka o dvě vstupenky na Folkovou Ohři 2010Tento víkend, 28. – 29. srpna, se na Horním hradě uskuteční další ročníkfestivalu Folková Ohře. Hudba zde oba dny poběží od rána až do večera a vystoupí zde sedmnáct účinkujících. Pokud byste chtěli na tento festival získat dvě volné vstupenky, stačí správně, jako první a do diskuze odpovědět.
 
16.07.2010 Bleskovka o 2 vstupenky na Amfolkfest 2010 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže

Dalším z festivalů FOLKového léta je Amfolkfest. Tento festivBleskovka o 2 vstupenky na Amfolkfest 2010al, který je nejvýchodnějším z FOLKového léta, je mimo jiné i jubilejní. Pokud byste měli zájem, můžete na tento festival vyhrát dvě vstupenky. Stejně jako v jiných soutěžích musíte odpovědět správně, jako první a do diskuze.

 
16.06.2010 Soutěž o lupeny na Folkové Chvojení Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes jsme si pro vás připravili soutěž o dvě vstupenky na zbrusu nový festival Folkové Chvojení, který proběhne již tento víkend, přesněji řečeno v pátek a v sobotu (18.-19.6.). Pokud tedy v tomto termínu ještě nemáte nic v plánu, nemáte to do Vysokého Chvojna (okres Pardubice) přes půlku světa a rádi soutěžíte, jsou následující soutěžní otázky určeny přesně pro vás.
 
14.05.2010 Soutěž o vstupenky na Jihočeské zpívání Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže

Na festival Jihočeské zpívání do Trocnova u Českých Budějovic, který letos proběhne 21. – 22. května, tedy o dva měsíce dříve, než tomu bylo v minulých letech, jsme vás již pozvali. Pokud chcete prožít víkend plný písniček, divadelních představení a večerního sejšnování v prostředí přírodního amfiteátru Památníku Jana Žižky z Trocnova, odpovězte správně jako první do diskuse na naše otázky a získáte dvě volné vstupenky.

 


Kalendář

<< Květen 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
2021
27  

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc