gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

02.06.2010 16. ročník festivalu Jablonský medvídek 11. – 12.června 2010 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR

S nastupujícím létem se blíží tradiční festival Jablonský medvídek. Čekají nás 16. ročník festivalu Jablonský medvídek 11. – 12.června 2010dva dny plné pohody, příjemné muziky, soutěží, her a tvoření. V pátek večer se představí kapela Bujabéza z Olomouce, tradiční trempské kapely Lístek a Sekvoj z Prahy a večer zakončí hravá a svižná kapel Jareet z Liberce, která nás rozhodně nenechá usnout.

 
25.05.2010 Folkové Chvojení – nový festival Napsal uživatel Víťa Troníček    PDF Tisk Email
PR

Isaac Newton v jednom ze svých zákonů napsal, že akce budí reakciFolkové Chvojení – nový festival. Člověka až zamrazí, když zjistí, jak se fyzikální nebo matematické vztahy dají aplikovat i na chování tak pošetilého tvora, jakým je člověk, nebo společenství lidí. Třeba to, které vyznává folkovou muziku.

 
17.05.2010 Jihočeské zpívání - festival pro celou rodinu Napsal uživatel Jirka Krška Kolumbus    PDF Tisk Email
PR

Zveme Vás 21. a 22. května na víkend plný pohody do Trocnova u ČeskýJihočeské zpívání - festival pro celou rodinuch Budějovic k památníku Jana Žižky, kde proběhne již desátý ročník tramp-folk-country festivalu Jihočeské zpívání. Začínáme v pátek 21. května v 19 hodin slavnostním zahájením na téma "Nebe", ", samozřejmě platí, že kostým je vítán a záleží na každém z vás, jak toto volné téma pojme. Kostým = více zábavy a také sleva na vstupném.

 
03.05.2010 FOLKové léto 2010 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR

Co si představíte pod pojmem folkové léto? Já osobně modrou oblohu, příjemFOLKové léto 2010 né počasí a hlavně skvělou muziku někde s přáteli a něčím dobrým nejen k zakousnutí.. Sejšny až do rána k tomu všemu tak nějak automaticky patří.. Každý rok vznikne a zanikne spousta festivalů. Jsou takové, které jsou krásné a divácky hojně navštěvované a jsou i jiné, stejně krásné, ale návštěvníci o nich mnoho neví. Mezi ty první se dají počítat například: Zahrada, Růže, Okolo Třeboně, Prázdniny v Telči nebo Samsonova Muzika.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 2 z 2

Kalendář

<< Únor 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 4 5
 6 712
13
2026
     

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc