gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

14.06.2012 12. Potlach u Stráníků se blíží! (FOLKtime.cz)    PDF Tisk Email
PR
Vážení a milí přátelé a kamarádi.
Dovolte, abychom Vás pozvali 23.června 2012 na tradiční festival FTC 12. Potlach u Stráníků.  Jak jistě někteří víte, pořádáme jej v malebném prostředí příhraniční obce Kalek v Krušných horách na pozemku Kozí farmy a klubu U Drexlerů čp.13.
Naším festivalem se snažíme pomoci spíše méně známým muzikantům, ale samozřejmě, že musíme pozvat i pár zvučnějších jmen v tomto žánru.
Letos nás potěší svým humorem a především skvělou češtinou hlavní host Slávek Janoušek, který si přiveze sebou i Luboše Vondráka, svého spoluhráče z dob Porty osmdesátých let. Na konci festivalu cca ve 22.00 hodin si dokonce můžete zatančit při skvělé muzice blues-rockové formace Mrakoplaš. Po zapálení slavnostního ohně, ke kterému nám zazpívá trampskou hymnu Vlajku trampfolková kapela Hluboké nedorozumění, nastoupí EKGM - zkratka ukrývající velmi temperamentní trampskou muziku. Samozřejmě uslyšíte i domácí Stráníky s Mirkem Ošancem, kteří představí svého nového spoluhráče na basu -  Páju Liptáka.
Od 14.00 hod až do zapálení ohně cca v 19.30 se představí Půl dechu do měchu - finalista loňského Notování, Městská - irský tradiční folk, Bejlí - sestava skvělých muzikantů okolo Petra Brousila, Panelákoví fotři - humorně - satiristický punk folk, Jerry a dcery - ti si na naše přání sebou přivezou Janu Hejkrlíkovou a doufáme, že nás nečím překvapí, A je to - dámská formace hrající autorský folk, Strunovrat - vítěz letošního ročníku Východočeského kola Porty.
Celou akcí bude tentokrát provázet tandem Míra Ošanec a Honza Dobiáš.
O kvalitní zvuk se postarají manželé Helenka a Karel Toupalovi.
Festival je podporován obcí Kalek, která je i patronem a Nadací život umělce, která štědře podporuje nekomerční projekty našeho žánru.

Velmi srdečně zdraví a zvou:
Verunka a Luboš Stranďa - Stráníci z Českého Jiřetína a jejich přátelé Terezka a Václav Drexlerovi z Kalku

Sdílet na...
Kam dál?

» Nový festival Hrádecké Folkové Léto (FOLKtime.cz)

» Pivovar plný hudby (Vladimír Béďa Halm)

» FOLKové léto 2011 se blíží… (FOLKtime.cz)

» Folkové léto Řečkovice 2020 (Vladimír Béďa Halm)

» Bleskovka o 2 vstupenky na Folkové Chvojení 2012 (FOLKtime.cz)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Kalendář

<< Listopad 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728   

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc